TurboSprężarki

Garaż

Goście on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 625663
Reklama

Designed by:
Szyper Szyper.Com
MOTOHAŁDA VI PDF Drukuj Email
Czwartek, 13 Wrzesień 2012 07:47

W dniach 15-16.09.2012 odbędzie się szósta edycja zawodów MOTOHAŁDA, będąca podwójną eliminacją

Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej. W dniu 16.09.2012 odbędzie się również równolegle do MSPZ, 

runda Pucharu Polski w CC.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w imprezie.

 

W zawodach będą mogli wziąć udział również amatorzy bez licencji i zawodnicy z licencją C, B lub A na motocyklach enduro, cross i quadach. Będzie też oddzielna motocyklowa klasa MŁODZIK dla zawodników w wieku 10-14 lat – ale tylko 15.09 w sobotę.

UWAGA !!! Zawodnicy nie posiadający badań będą je mogli zrobić na miejscu !!!

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa w imprezie, gwarantujemy również jak zawsze atrakcyjne nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników, ufundowane przez firmy: INTER-CARS, YATO, ENI, Galeria VICTORIA.
Ponadto w każdym dniu zawodów, pierwszych 3 zawodników w każdej klasie otrzyma puchary, natomiast zawodnicy, którzy zajmą 4 i 5 miejsca – otrzymają medale.

Dla zawodników którzy przyjadą na więcej niż 1 dzień czekają luksusowe pokoje w hotelu Holiday Inn w specjalnej promocyjnej cenie 90 zł ze śniadaniem. Hotel zlokalizowany jest 800 m od toru przy Galerii handlowej Victoria. Do dyspozycji zawodników jest też podziemny strzeżony garaż na 300 motocykli.

Uroczyste zakończenie zawodów, wręczenie nagród i podsumowanie imprezy, zarówno w sobotę jak i niedzielę odbędzie się w głównym holu centrum handlowego Galerii Victoria. Zapraszamy serdecznie Wszystkich zawodników jak i kibiców.

Dodatkową atrakcją będzie zorganizowany na terenie Galerii dwudniowy pokaz FMX- Freestyle z udziałem 4 najlepszych polskich zawodników w tym Bartka Ogłazy, Artura Puzio i Piotrka Potaczało. Pokazy rozpoczną się o godz. 14:00 i potrwają do 19:00 - co godzinę po 10-15 min.

W sobotę i niedzielę o godz. 10:00 amatorzy będą mogli przystąpić do egzaminu na licencję C, więc przyjazd do Wałbrzycha będzie doskonałą okazją do otrzymania certyfikatu i licencji sportów motocyklowych. Egzamin jest obowiązkowy dla wszystkich zawodników, którzy nie posiadają jeszcze licencji. Każdy zawodnik musi mieć aktualne badania lub zaświadczenie lekarskie dopuszczające do uprawiania sportów motocyklowych, wystawione przez lekarza medycyny sportowej. Badanie będzie można zrobić również na miejscu w dniu zawodów. Wzór zaświadczenia można pobrać [ TUTAJ ]

Do egzaminu należy przygotować się ze znajomości Zasad Rozgrywek Cross Country 2012, które można pobrać [ TUTAJ ]

Jak już pokazaliśmy w poprzednich edycjach, zapewniamy wszystkim mocną dawkę adrenaliny oraz organizację zawodów na bardzo wysokim poziomie. O atrakcyjności MOTOHAŁDY świadczy fakt, że została ona wybrana najlepszą imprezą sportową w naszym powiecie w sezonie 2010.

Inicjatorami oraz bezpośrednimi wykonawcami projektu jest Gmina Wałbrzych, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu oraz Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe „Chełmiec”.

Park maszyn i biuro zawodów zlokalizowane będą na terenie obiektu sportowego Victoria przy ulicy Sportowej.

Wszystkim zawodnikom zapewniamy profesjonalną obsługę, specjalnie przygotowany park maszyn z toaletami i umywalniami, bezpłatny posiłek w każdym dniu zawodów, miejsce do mycia motocykli oraz bardzo atrakcyjne i liczne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

Dbamy również o bezpieczeństwo zawodników: na trasie w miejscach trudnych i niebezpiecznych ulokowanych jest aż 20 sędziów z flagami sygnalizacyjnymi, ponadto trasę zabezpieczają dwa patrole GOPR i 3 karetki więc przygotowani jesteśmy na każdą możliwość, a ewentualna pomoc jest udzielana szybko i profesjonalnie.

Zawody relacjonowane są przez liczne media: portale internetowe, czasopisma, gazety, radio i lokalne telewizje, co na pewno jest znaczące dla zawodników posiadających sponsorów.

Trasa:

Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę o długości 6 km, po bardzo urozmaiconym i różnym terenie: trawa, kamienie, szuter i błoto. Trasa przebiegać będzie po terenach pokopalnianych, masyw zbocza górskiego, las i kamienisty nasyp kolejowy, a większość ulokowana jest na wyjątkowej i gwarantującej sporą dawkę adrenaliny hałdzie. Wrażenie robi przede wszystkim duża różnica wzniesień.

Strome podjazdy, szybkie zjazdy, odcinki techniczne i różnorodność podłoża – są wyjątkowe i niespotykane nigdzie indziej.

Zasady rozegrania zawodów:

Zawody rozegrane zostaną wg. regulaminu uzupełniającego Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej i Pucharu Polski CC ,

Zabezpieczenie zawodów:

Zapewniamy profesjonalne zabezpieczenie medyczno – ratunkowe zawodów w postaci 3 karetek pogotowia medycznego oraz grupy ratunkowej GOPR.

Wpisowe razem z kosztem wynajmu kostki (transpondera) ustala się na :

Puchar Polski:
120 zł za zgłoszenie w jednej rundzie zawodów, dla klas Senior 1+2, Weteran, Quad 2K, Quad 4K
100 zł za zgłoszenie w jednej rundzie zawodów, dla klas Junior, Junior 85, Junior 2K

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej:
Dla klas :

Quad 2K Młodzik , Quad 2K Junior , Junior:
- 150,00 zł za zgłoszenie w dwóch rundach lub 80,00 zł za zgłoszenie w jednej rundzie zawodów.

Senior , Weteran , Licencja Quad 2K , Quad 4K , Quad Open:

- 170,00 zł za zgłoszenie w dwóch rundach lub 100,00 zł za zgłoszenie w jednej rundzie zawodów.

 

Zawodnicy bez licencji wnoszą dodatkową opłatę 25 zł za egzamin oraz dodatkowo opłatę za ubezpieczenie za każdy dzień w wysokości 25 zł ( zgodnie z BS/M/Ż/S/K z dnia 22.12.2011 punkt 2.2). W przypadku wycofania się z zawodów, nie przysługuje zwrot wpisowego.

 

UWAGA: ZAWODNICY POSIADAJĄCY PRZYDZIELONE I ZAREZERWOWANE NUMERY STARTOWE PRZEZ MOTORESULTS.PL ZOBOWIĄZANI SĄ DO WYKLEJENIA SWOICH NUMERÓW STARTOWYCH I WYMAGANEGO TŁA WE WŁASNYM ZAKRESIE.
Pozostali zawodnicy będą mogli nabyć komplet numerów startowych wraz z tłem w cenie 25 zł w biurze zawodów.

 

Biuro zawodów:

 

Czynne na terenie zawodów w dniu  15-16.09.2012, od godz. 7:30 do końca zawodów. Zapisywać można się wcześniej, przesyłając wypełnioną kartę zgłoszeń na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub w dniu zawodów na miejscu.

 

Zmieniony (środa, 12 września 2012 19:03)

 

Zmieniony ( Sobota, 12 Styczeń 2013 11:48 )