TurboSprężarki

Garaż

Goście on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Odsłon : 625555
Reklama

Designed by:
Szyper Szyper.Com
MOTOHAŁDA V PDF Drukuj Email
Niedziela, 22 Kwiecień 2012 09:53

28-29.04.2012 - I i II runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej

w Cross Country MOTOHAŁDA V

 


 

 

  

 W dniach  28-29,04,2012 na terenie pokopalnianych hałd w Wałbrzychu odbędzie się piąta edycja zawodów MOTOHAŁDA, będąca eliminacją Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w CC. Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w imprezie.
W zawodach będą mogli wziąć udział amatorzy bez licencji i zawodnicy z licencją C, B lub A na motocyklach enduro, cross i quadach.

Będzie też odzielna motocyklowa klasa MŁODZIK dla zawodników w wieku 10-14 lat.

Uroczyste zakończenie zawodów, wręczenie nagród i podsumowanie imprezy, zarówno w sobotę jak i niedzielę odbędzie się w głównym holu centrum handlowego Galerii Victoria. Zapraszamy serdecznie Wszystkich zawodników jak i kibiców. Dodatkową atrakcją będzie zorganizowana na terenie Galerii wystawa nowych motocykli: KTM, SUZUKI, TRIUMPH,YAMAHA

W niedzielę o godz. 9:00 odbędzie się dla wszystkich chętnych amatorów egzamin na licencję C, więc przyjazd do Wałbrzycha będzie doskonałą okazją do otrzymania certyfikatu i licencji sportów motocyklowych. Zawodnicy bez badań będą mogli je zrobić na miejscu uzyskując zaświadczenie ważne pół roku.

Jak już pokazaliśmy w poprzednich edycjach, zapewniamy wszystkim mocną dawkę adrenaliny oraz organizację zawodów na bardzo wysokim poziomie. O atrakcyjności MOTOHAŁDY świadczy fakt, że została ona wybrana najlepszą imprezą sportową w naszym powiecie w sezonie 2010.

Inicjatorami oraz bezpośrednimi wykonawcami projektu jest Gmina Wałbrzych, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu oraz Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe „Chełmiec”.

Park maszyn i biuro zawodów zlokalizowane będą na terenie obiektu sportowego Victoria przy ulicy Sportowej.

Wszystkim zawodnikom zapewniamy profesjonalną obsługę, specjalnie przygotowany park maszyn z toaletami i umywalniami, bezpłatny posiłek w każdym dniu zawodów, miejsce do mycia motocykli oraz bardzo atrakcyjne i liczne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Oprócz pucharów i medali dla pierwszych pięciu zawodników w każdej klasie, zawodnicy zajmujący miejsca od 1 do 3 otrzymają nagrody rzeczowe, pozostali zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział w imprezie.

Dbamy również o bezpieczeństwo zawodników: na trasie w miejscach trudnych i niebezpiecznych ulokowanych jest aż 20 sędziów z flagami sygnalizacyjnymi, ponadto trasę zabezpieczają dwa patrole GOPR i 3 karetki więc przygotowani jesteśmy na każdą możliwość, a ewentualna pomoc jest udzielana szybko i profesjonalnie.

Zawody relacjonowane są przez liczne media: portale internetowe, czasopisma, gazety, radio i lokalne telewizje, co na pewno jest znaczące dla zawodników posiadających sponsorów.

Nagrody rzeczowe i puchary ufundowali sponsorzy imprezy:

INTER MOTORS, YATO, ENI - AGIP, Galeria Handlowa VICTORIA, OLEK MOTOCYKLE

Trasa:

Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę o długości 6 km, po bardzo urozmaiconym i różnym terenie: trawa, kamienie, szuter i błoto. Trasa przebiegać będzie po terenach pokopalnianych, masyw zbocza górskiego, las i kamienisty nasyp kolejowy, a większość ulokowana jest na wyjątkowej i gwarantującej sporą dawkę adrenaliny hałdzie. Wrażenie robi przede wszystkim duża różnica wzniesień.

Strome podjazdy, szybkie zjazdy, odcinki techniczne i różnorodność podłoża – są wyjątkowe i niespotykane nigdzie indziej.

Zasady rozegrania zawodów:

Zawody rozegrane zostaną wg. regulaminu uzupełniającego Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej CC,

Zabezpieczenie zawodów:

Zapewniamy profesjonalne zabezpieczenie medyczno – ratunkowe zawodów w postaci 3 karetek pogotowia medycznego oraz grupy ratunkowej GOPR.

Wpisowe razem z kosztem wynajmu kostki (transpondera) ustala się na :

Dla klas :

Quad 2K Młodzik , Quad 2K Junior , Junior


- 150,00 zł za zgłoszenie w dwóch rundach lub 80,00zł za zgłoszenie w jednej rundzie zawodów.

Senior , Weteran , Licencja Quad 2K , Quad 4K , Quad Open


-170,00zł  za zgłoszenie w dwóch rundach lub 100,00 zł   za zgłoszenie w jednej rundzie zawodów.

Zawodnicy bez licencji wnoszą dodatkową opłatę 25 zł za egzamin oraz dodatkowo opłatę za ubezpieczenie za każdy dzień w wysokości 25 zł ( zgodnie z BS/M/Ż/S/K z dnia 22.12.2011 punkt 2.2). W przypadku wycofania się z zawodów, nie przysługuje zwrot wpisowego.


UWAGA: ZAWODNICY POSIADAJĄCY PRZYDZIELONE I ZAREZERWOWANE NUMERY STARTOWE PRZEZ MOTORESULTS.PL ZOBOWIĄZANI SĄ DO WYKLEJENIA SWOICH NUMERÓW STARTOWYCH I WYMAGANEGO TŁA WE WŁASNYM ZAKRESIE. POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM BĘDĄ PRZYDZIELANE I WYDAWANE NUMERY STARTOWE I TŁA W BIURZE ZAWODÓW.


Biuro zawodów:


Czynne na terenie zawodów w dniu  28-29.04.2012, od godz. 7:30 do końca zawodów.


Zmieniony ( Poniedziałek, 28 Maj 2012 17:19 )