TurboSprężarki

Garaż

Goście on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 625673
Reklama

Designed by:
Szyper Szyper.Com
Mistrzostwa Świata w SuperEnduro PDF Drukuj Email
Wtorek, 06 Grudzień 2011 17:13

  Mistrzostwa Świata w Łodzi już w ten weekend!

Przed nami wielkie święto sportów motocyklowych w Polsce. Już 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie

odbędzie się druga eliminacja cyklu mistrzostw świata w Super Enduro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już niespełna  tydzień pozostał do rozegrania drugiej eliminacji cyklu mistrzostwa świata 2012 w Super Enduro. Cykl rozpoczął się w miniony weekend w Genui, a włoska eliminacja została zdominowana przez Polaka Tadeusza „Taddy” Błażusiaka.

Popularny „Taddy” był głównym faworytem do zwycięstwa w Genui. Polak przystąpił do zawodów jako obrońca tytułu mistrzowskiego, a dodatkowo o jego wielkiej formie świadczyły znakomite występu w zakończonych niedawno zawodach w USA. Błażusiak wywalczył tytuł Mistrza Ameryki deklasując wręcz rywali. Zaliczając tak zwany "perfect season" – wygrał wszystkie osiem finałów na przestrzeni całego sezonu. W Genui Tadek od początku kontrolował przebieg rywalizacji. Najpierw podczas treningu odnotował najlepszy czas okrążenia, a w trzech biegach finałowych nie miał już sobie równych. Błażusiak zdobył 60 punktów w klasyfikacji generalnej i pozycję lidera cyklu Super Enduro 2012.

Bilety na Mistrzostwa Świata Super Enduro GP w Łodzi (10.12.2012 – Atlas Arena) do nabycia na www.enduroarena.com oraz www.eventim.pl

 

 

 

Zmieniony ( Piątek, 23 Grudzień 2011 20:25 )